0

Ženska vidi Skozi Čipke Pantyhose z Podvezice Najlon Odprite Mednožje Sijajni Nogavice Erotične Nogavice Trdna Seksi Perilo za nočni klub

(0 Mnenja Strank)
€8.89 €16.17

Set Vključuje : 1Pc Pantyhose

Pogoj : Nova Brez Oznake

Material : 90% Najlon, 10% Spandex

Značilnosti :

Izdelan iz koži prijaznih najlona in elastana, z visoko elastičnost, dihanje in ni enostavno, da bo zasvojen, premium tkanine prinaša svilnato občutke.

Izdelani z visoko pasu, svetleče tkanine, odprite mednožje, glejte skozi čipke z peony vzorec, ki bi si zelo seksi in privlačna.

Pantyhose z suspender podvezice preprečevanje nogavice, vozni določitvi ali zdrsa off, povečanje vaše vitke noge in prinašajo vaše noge svetleč videz.

Visoko elastično pantyhose brez vzletanje, ki bi vam zadnji skušnjavi in čare.To bi bilo odlično darilo za ljubitelja in žena.

Primerna za obletnico, poročno potovanje, datum noči, posebno noči, nočni klub, fantovščino, itd.Ročno pranje hladno priporočljivo.

Velikost : Priporočena Teža

M: 45-60kg

L: 60-80 kg

Prijazno Nasveti: velikost se meri z rokami, prosimo, dovolite manjše napake merjenja.Foto barvo morda malo razlikuje od dejanskega izdelka zaradi barvni zaslon različnih zaslonov.

• Številka Modela : Ženska Najlon Odprite Mednožje Pantyhose
  • Spol : Ženske
  • Material : Spandex, najlon
  • Dropshipping/Trgovina : Podpora