0

PVC Kovanca Zbiranja Denarnica Denarnica, Avto Kovanec Menjalec Imetnik Kovanec Razpršilnik Kovanca Zbiranja Škatla za Shranjevanje Pregleden in Sijoče Rožnate

(0 Mnenja Strank)
€3.56 €5.22

Funkcija:

Izdelan iz prozornega PVC materiala, vodotesen in enostaven za čiščenje, se lahko uporabljajo za dolgo časa.

Kovinske sponke in kovinske verige je enostavno odpreti, ni enostavno zbledi in trajne.

Kovinski snap preprečuje kartice ali kovancev padla iz žepa, in izmenljive kovinske verige, ki vam omogoča, da visi kartico primeru na torbo.

Kompakten, trpežna in lahka.Dal ga je v paketu, ne zasedajo prostora.

To jasno kovanec vrečka, ki omogoča enostavno videli, kaj je notri in se lahko dajo v torbici ali kovček, ki vam omogoča, da bi našli tisto, kar želite hitro.

Opis:

Ime izdelka:Kovanec Zbirka Denarnica Denarnica

Material:PVC

Velikost:O 11.3*8 cm/4.45*3.15 v

Barva: kot prikazano sliko

Paket Je Vključeno:

Type1:1Pcs Pregleden Kovanca Zbiranja Denarnica Denarnica

Type2:1Pcs Sijoče Rožnate Kovanca Zbiranja Denarnica Denarnica

Opomba:

1. Zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek, dejanske barve artikla se lahko nekoliko razlikuje od barvo, ki je prikazana na slikah.

2. Prosim, odpusti 1 cm/0.39"-3 cm/1.18" merjenje odstopanja zaradi ročnega merjenja.

• Material : Plastični
  • Poreklo : Celinska Kitajska
Dodaj pregled

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen. Zahtevana polja so označena *