0

Seksi Kristalno Okrasnih Organ, Nakit, Pribor Bohemian Verige Dragih Kamnov, Spodnje Perilo Modrc Clubwear Darila

(0 Mnenja Strank)
€4.16 €6.72

Značilnosti:

OOTDTY

Festival telo verige iz zlitine in kristale,workmanships je lepe in imajo dobre barve hrambe, ni enostavno zbledi.prosimo, da se prepreči dolgotrajno potopitvijo vode in veter, ki piha.

Kristalno bras-verige so extender verige,nastavljiv se lahko seznanite z primeren apparels za različne dogodke,kot kažejo in plaže stranka

Organ, nakit, ki so primerni za ženske in dekleta.dobra izbira za plaže, nočni klubi, klub obrabe, božič, halloween ali drugih festival vrsto priložnosti.

Modni nakit telo modelov se boste privlačno in krasen, da bi dobili več pohval.

Edinstveno darilo,veliko darilo za prijatelja,žene in dekleta.prosimo, da kupite z zaupanjem.

Specifikacije:

Material:Legirano+Okrasnih

Velikost:Ena Velikost Dolžina:17 cm(6.69 palčni) Prsi:81-89cm(31.89-35.04 palčni) Pas:81-89cm(31.89-35.04 palca)

Paket Vključuje:

1 Kos Verige Modrc

Opomba:

Prosimo, dovolite 1-2 cm napak zaradi ročnega merjenja.

Zaradi različnih betweeen različnih monitorjev,slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.

• Starost : SREDNJA LETA
  • Oblačila Dolžina : Super-kratek
  • Slog : Priložnostne
  • Vrsta Tkanine : Mešana